Nejdelší Kefír!

Nejdelší Kefír v historii!

Kefír v tomto roce představí velkou novinku, totiž nejdelší atrakci na Kefíru. Ta je tak dlouhá, že si ji můžete užívat celou poslední prázdninovou noc!

Tak popořadě. Poslední prázdninovou noc? No jo, poslední prázdninová noc je opravdu z 2. na 3. září! Protože ta další, z neděle na pondělí, už končí ve školním roce. Brrrrrrrr.
A to si jako Kašpárek představuje, že si rozložíme deku mezi zámkem a hlavním pódiem? Jasně, že ne. Vedle areálu, asi tak daleko, na jakou vzdálenost klasická máma pozná naruby oblečené triko svého bejbypankáče, vyroste díky parťákovi České spořitelně Kefírovská ČS (Kefírovská Čtvrť snů)!
Budou stany z kartónu, které jdou pokreslit, ale nepromoknou, indiánská týpý, větší krásně vybavené stany či jen místo na zemi, kam postavíte buď svůj stan, nebo to větší auto s postelí a ledničkou.
V Kefírovské ČS ale najdete třeba i letní kino, to je to, co už ho nikdo moc nezná, protože se nevejde do obchoďáku. Vyzkoušíte půjčovnu spinkáčků, speciální výlet do snů, kouzelná sluchátka, ve kterých se pořád něco ozývá, a další věci, bez nichž se poslední prázdninová noc nedá pořádně užít.
Navíc se uvidíme i ráno! Počítáme se snídaní, kterou ještě svět neviděl, a třeba i s rozcvičkou. Ta není povinná, ale daleko lépe se po ní snídá, protože obsahuje neskutečně tajemné cviky.

Už brzy přineseme popis jednotlivého ubytování a částí Kefírovské ČS. Co je ale nejdůležitější, teď už víte, že máte babičce říct, ať s nedělním obědem 3. září počká aspoň do dvou! Protože jste na Kefíru až do rána!

 

FOTOGALERIE

Nejlepší obrázek o tom,
jaký festival Kefír skutečně je,
si uděláte, když se podíváte na nějaký ten obrázek.
A máme hromadu úžasnejch fotek, kde atmosféra prýští.
Fotogalerie

KEFÍREM POLITÝ FACEBOOK

PARTNEŘI

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Rádio Junior       Rádio 1

Svítící partner

Sencor.cz


Odběr novinek

Chcete dostávat aktuality o dění?
Poskytněte nám Vaší e-mailovou adresu.


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)