Atletický stadion

Tak na tohle je Kašpárek pyšnej! Na Kefíru jste si zaběhali, zaskákali a zaházeli vždycky, letos to ale díky Atletice pro děti bude mít mnohem větší grády. V zámeckém parku totiž vznikne skoro opravdickej atleťák se skutečnými trenéry nebo třeba startérem. Jasně, to je ten s pistolí. A taky možná zažijete něco, co jste v životě ještě neviděli. Totiž běhat a skákat svýho tátu.Co všechno tam bude?

Sportoviště

Můžete házet, vrhat, běhat a skákat. Prohlédnete si skutečné oštěpy a koule. Otestujete, jak obří je vlastně překážka. A to všechno pod okem opravdových trenérů!

Výstava treter

Do školy se v nich chodí blbě, ale na běhání a další sporty jsou to velký pomocníci. Ukážeme jejich různé druhy. A mimochodem, tretry na obrázku jsou prý první, co nosil Emil Zátopek.

Jan Kudlička

Od dvou do čtyř hodin přiskočí o tyči Jan Kudlička. Nikdo z Čechů nepřelétl laťku tak vysoko. Jeho rekord tam bude znázorněný a fakt na něj nedosáhne ani máma, když vyleze na ramena tátovi.

Stupně vítězů

Atleti přivezou i tyhle historický stupně vítězů a kdokoliv si na nich může užít svoji krásnou chvilku. Jsou ze Stadionu Evžena Rošického a stála na nich i Jarmila Kratochvílová! Čestný atletický!!

Rekordy, Rodiče a Razítko

Prohlédnete si české i světové rekordy. Vyzkoušíte, zda by je šlo jednou překonat. Vyzvete na souboj rodiče. A taky tu najdete razítko do soutěže České spořitelny.

... a hodně dalšího

Třeba můžete předběhnout tyhle papírově skvělé borce. Takže se stavte na atleťáku. A kdybyste ho náhodou nemohli najít, jděte za zvukem startovních výstřelů!

To všechno díkyA Kašpárek se jde pro jistotu rozcvičit...
PARŤÁCI FESTIVALU

Bez parťáků by to nešlo, takže jim všem moc děkujeme a smekáme číro!

Generální parťák

Česká spořitelna

Parťáci

HP Mlékárna Kunín Boom Tisk

Mediální parťáci

Rádio 1