Info

FESTIVALOVÉ ZÓNY

Festivalový areál se rozkládá na lučinách za budovou zámku Kačina. Centrem festivalového dění bude venkovní stage a další program se odehrává na okolních lukách a ve stínu staletých dubů.

ORIGINÁLNÍ ATRAKCE

Festival je koncipován jako zážitkový. Vedle koncertů a divadel je tak připraveno množství samostatných atrakcí a vstupů.

INFORMACE

Kromě vstupní brány získáte na festivalu informace v informačním centru festivalu, jehož stánek bude umístěn u informačního majáku.

LÍSTKY

Vstupenky si letos můžete pořidit přímo na našem webu, odkaz Lístky v horní liště. Tam naleznete různé cenové varianty a budete moci rovnou zakoupit. Možnost platby kartou nebo převodem zajišťuje GoOut.

AUTEM

Svatý Mikuláš leží ve Středočeském kraji. Pro cestu z Prahy, využijte silnici Černokostelecká č. 2. Ze směru Kolín nebo Havlíčkův Brod jeďte po silnici č. 38 a u Kutné Hory odbočte na silnici č. 2 – směr Přelouč, Nové Dvory.

PARKOVÁNÍ

Odbočky na sjezdech před Svatým Mikulášem budou přehledně značeny naváděcím systémem.

MÍSTO A OKOLÍ

Svatý Mikuláš je malá vesnička ve středních čechách mezi Kutnou Horou a Přeloučí. V obci se nachází překrásný zámek Kačina v jehož zahradách se bude letos festival konat.

PRAVIDLA

V areálu je možno kouřit pouze mimo veškeré hrací zóny na označených místech. Konzumace piva, vína a medoviny je možná pro zletilé.

ZTRÁTY DĚTÍ A VĚCÍ

V případě nalezení ztraceného bejbypankáče budeme vyhlašovat jeho iniciále z pódií koncertních míst nebo bude děcko umístěno v „úschovně informačního majáku“, kde bude čekat, pod dohledem na svého rodiče.

ZDRAVOTNÍCI

Na označeném místě v areálu bude po celou dobu festivalu přítomna profesionální zdravotnická služba. V případě jakýchkoliv zdravotních problémů či zranění budou k dispozici lékaři.

HYGIENA

V areálu bude na vyhrazených místech dostatek mobilních sociálních zařízení, záchodů pro muže, ženy i děti, umývarny i zázemí pro rodiče s těmi čerstvě narozenými, co si to ještě užívají v kočárku.

KRÁMEK

Stejně jako na správném dospěláckém festivalu připravujeme nezbytné suvenýry a originální zboží pro malé i velké.

OBČERSTVENÍ

Kdo se nenasnídá, či si sežere svačinu už v autě nebo ve vlaku, bude moci využít velkou nabídku jídel, dobrůtek i všemožného pitiva.

POČASÍ

Nepřipouštíme si, že by byla zima či pršelo. Kašpárek poslal osobní dopis na Ministerstvo počasí, které by mělo z grantových peněz EU zařídit sluníčko.

PSOVÉ A MAZLÍČCI

Do areálu je možné si vzít pejska (kromě agresivních povah a bojových plemen). Psi by ovšem měli být na vodítku.

FOTOGALERIE

Nejlepší obrázek o tom,
jaký festival Kefír skutečně je,
si uděláte, když se podíváte na nějaký ten obrázek.
A máme hromadu úžasnejch fotek, kde atmosféra prýští.
Fotogalerie

KEFÍREM POLITÝ FACEBOOK

PARTNEŘI

Generální partner

Hlavní partner

Mediální partneři

Rádio Junior       Rádio 1

Svítící partner

Sencor.cz


Odběr novinek

Chcete dostávat aktuality o dění?
Poskytněte nám Vaší e-mailovou adresu.


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)