LÍSTKY A LUPENY

Předprodej do páteční půlnoci 31. srpna. S výjimkou kempu, který končí o den dříve. Vstupenky nelze vracet.

  tady tím tlačítkem kup lupeny

Bejbypankáči, kterým ještě nebyly 4, jdou zadarmo. Kdo už naopak sfoukl na dortu 60 svíček, zaplatí jen dvě stovky. Lupeny ale nejdou koupit v předprodeji, je potřeba si je pořídit až na místě. Totéž platí pro kohokoliv s průkazkou ZTP a jeho doprovod.
Kategorie vstupenek, které začínají na Česká spořitelna, mohou využít všichni, kdo mají účet u našeho parťáka České spořitelny a úhradu provedou přes Servis24.

Chcete-li si na nocleh pronajmout kartent, týpí nebo Chill Village, nezapomeňte si koupit vstupné do kempu. Dostanete na ruku pásku, se kterou vás pustí nejen k vašim příbytkům, ale užijete si i bonusový program v Kefírovské ČS.
A bacha, lístek do kempu už nepůjde koupit na místě! To by se totiž mohlo stát, že nedostanete snídani.

Vstupenku pro auto si můžete pořídit až na festivalu, ale váš vůz bude určitě pyšný, když mu ji vybavíte už teď. Ušetříte dvacku a nám to moc pomůže předejít nepěkným frontám. Děkujeme!

Lupeny na místě: Osoba při koupi rodinné vstupenky zaplatí 500 Kč, jednotlivec 550 Kč. Komu ještě nebyly 4 roky, jde zadarmo. Kemp se již na místě neprodává, parkovné je za stovku. Vstupenky se kupují na bráně festivalu.


PARŤÁCI FESTIVALU

Bez parťáků by to nešlo, takže jim všem moc děkujeme a smekáme číro!

Generální parťák

Česká spořitelna

Parťáci

HP Mlékárna Kunín Boom Tisk

Mediální parťáci

Rádio 1